| VasyBlueLighT a întrebat:

Am o tableta InfoTouch iTab 703.Se poate intampla ceva daca o bag la incarcat de 2 sau mai multe ori pe zi?
Stiu ca nu e bine sa ma joc pe ea cat se incarca si stiu ca nu e bine sa o las sa se descarce pana se inchide.

2 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Nu e vorba ca nu e bine ce stii tu, insa se uzeaza extrem de repede, si bateria si tableta. Nu se intampla nimic, dar nici nu te gandi ca o sa te tina aia 2 ani...

| UberVladD a răspuns:

Pai bateria are, nu stiu cum sa ma exprim,...un fel d enuma de incarcari, dupa ce depasesti acel numar, bateria pierde din putere(ca sa zic asa)si va tine mai putin