| anonim_4396 a întrebat:

Imi arata ca tableta este incarcata 100% si ma tine doar 5 minute, pana la 79%.Ce ar trebui sa fac? Tableta e infotouch itab 1011

1 răspuns:
| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Este ceva in neregula cu incarcarea bateriei, la bornele acumulatorului nu ajunge tensiune suficienta pentru incarcare.Recomand sa o duci la reparat si asta consta in Garantie happy o duci sa ti-o repare pentru ca nu esti singurul/singura care a patit asta happy si e o problema de la ei cand au factu-o happy du-l la reparat in garantie happy. Bafta.