| Ioanamaria45 a întrebat:

Buna TPU,
Am observat de ceva timp ca pe aplicația Instagram nu se mai pot caută melodii. Am căutat pe google și am văzut ca spunea ca trebuie sa te muți de pe un cont de bussines pe unul personal, însă contul meu deja era personal și tot nu mergea. Știe cineva ce pot sa fac?

1 răspuns:
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Buna! Imi suna ciudatat intrebarea, mie inca imi merge optiunea de a cauta muzica. Incearca sa iti repornesti telefonul, daca stii inca parola de la Instagram sa ti-l dezinstalezi si apoi sa-l instalezi...
Incearca, poate merge.
Sper ca na, te-am putut ajuta.