| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.am probleme cu laptopul nu stiu ce sa ii mai fac.va rog sa ma ajutati.deci nu mai pot downloada nimic de pe internet. daca incerc de exemplu sa downloadez un antivirus sau Adobe flash player etc, se incarca 20% si dupa zice an error occured please make sure you are connecvted to the internet. mentionez ca in dreapta jos unde e internetul apare conectat iar browser-ul internet explorer functioneaza.internet explorer e singurul pe care il mai am iar google chrome nu merge deloc.ce sa ii fac? nu ma pot uita nici la filme la nimic pentru ca am nevoie de flash player.nu mai rezist. numai erori sunt in laptop.cum as putea sa le descopar si sa le remediez sau sterg? dau funda va rog ajutati-ma. scuzati categoria

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca ai luat un virus. Cel mai bine ar fi sa reformatezi calculatorul.

| fumsipraf explică (pentru OoBunnyoO):

Si cum il reformatez?

| fumsipraf explică:

Acum i-am dat scanare am nod32 si apare 22 de amenintari.cum scap de ele? inca nu s-a scanat complet

| OoBunnyoO a răspuns (pentru fumsipraf):

Trebuie sa reinstalezi windowsul.