| AnnonimusX a întrebat:

Am renuntat la Vodafone smart 2! Vreau sa stiu daca merita sa cumpar un LG Optimus L3, adica daca e bun si nu se strica imediat.Astept raspunsuri!

2 răspunsuri:
| lologfo a răspuns:

Eu am Vodafone Smart 2! Pana acum niciun defect dar are un coleg in clasa si cand se joaca tot timpul i se blocheaza nu uita aici ne dam doar parerea daca iti place foarte mult si ti-l doresti eu zis sa nu ratezi ocazia....eu spun ca e mai bine Smart 2 sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| kenzo_2495 a răspuns:

Eu zic sa cumperi LG optimus l3 si eu am sa il cumpar zilele astea chiar e bun