| MikeZG a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta si nu stiu care e mai buna: Vodafone smart tab II sau Allview speed city?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu aş alege Vodafone Smart Tab II. Cred că este mult mai bună. Depinde de aşteptările tale şi de ceea ce îţi doreşti tu de la o tabletă.
Pa-pa.

| adywow a răspuns:

Mergi mai bine in magazin.Cei ce acolo te vor lamuri si indruma catre alegerea care te avantajeaza

| euAnonim100 a răspuns:

Eu iti recomand Vodafone smart tab II! Cerde-ma! Un prieten are Allview si nu e multumit deloc! Funda? Pls!