| IonutPopa a întrebat:

am si eu o intrebare ce parere aveti despre Samsung galaxy s3 mini? Ce nota îi dati? Argumentati.

Multumesc si dau fundawinking

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Batran? Slabut? I se potrivesc. Si sa nu uit, sa nu iti treaca prin minte sa cumperi asa ceva pentru jocuri.

| IonutPopa explică (pentru sltlp):

De ce? In review s-a mentionat ca se descurca foarte bine la jocuri cu grafica inalta.

| sltlp a răspuns (pentru IonutPopa):

rolling on the floor)
ce review?
De fapt lasa, nu ma cert cu tine. Tu cumpara-l ca e 'foarte' bun. Dupa o sa vezi tu cat de bun e in jocuri cu grafiica 'inalta' si ai sa ma crezi poate.
ps: iti garantez eu ca e praf. Nu ma intereseaza ce spune fiecare in review sau cat primeste sa spuna 3 prostii. Prin meniu merge bine, nu neg. Dar in jocuri e praf.