| Amii19 a întrebat:

Am şi eu o întrebare big grin. Am un telefon Samsung S3 mini si vreau sa descarc un ativirus bun. Ce imi recomanzi? Funda kiss!

Răspuns Câştigător
| euAnonim100 a răspuns:

Eu ti-as recomanda familia Clean Master [care contine: Clean Master (optimizator pentru telefon, astfel il face sa se miste mult mai repede), CM Security (antivirus foarte bun, si chiar se misca si el foarte bine, iar daca ai probleme cu bateria, tot de la ei, recomand Battery Doctor (iti salveaza bateria si ti-o prelungeste, bine, acum pentru fiecare telefon e diferit, nu prelungeste la toate cu acelasi timp, dar in medie ti-o salveaza si o prelugeste cu aproximativ 30 min.).

Dar daca crezi ca sunt prea multe programe de instalat si nu stai bine cu memoria, atunci iti poti instala Bitdefender, care se misca si el destul de rapid si nu iti incetineste telefonul!

Sper ca te-am ajutat! Funda?

2 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Eset mobile security! il folosesc si e foarte bun mi-a detectat niste virusi pe care un alt antivirus nu mi-i detecta.
http://www.eset.ro/antivirus/eset-mobile-security.php

| σκμ a răspuns:

Salut! Păi un antivirus cam încetinește telefonul dar pentru telefon bitdefender e cel mai bun.