| alexandrei1 a întrebat:

am si eu o intrebare intrebatoare am snapchat pe telefon de cateva luni si mi-a uitat parola am vazut ceva pe youtube tutoriale si am vazut ca pot sa forgot your password numai ca am incercat mi-o dat ca ii adrsa de mail buna numai ca nu am primit mail inapoi nici ma ibox nici la spam si as vrea sa stiu cum pot sa rezolv chestia asta eu mi-am uitat parola ce as putea face? DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate acel e-mail de schimbare a parolei vine mai greu, ar trebui să aştepţi 24 de ore întâi, apoi să îţi pui problema dacă chiar este ceva în neregulă.