| Alexutsaa14 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei ce se pricep in photoshop.

Cand vreau sa scriu un text pe o imagine imi apare urmatoarea eroare:
Could not complete your request because something prevendet the text engine from being intialized.
Ce ar trebui sa fac? puppy dog eyes funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, soluția este următoarea:
Închide toate aplicațiile din gama Adobe, asigura-te că faci asta și din task manager (CTRL+ALD+DEL).
Apoi:
Mergi in start
(windows XP) - RUN
(windows 7) - Căsuța de căutare
introduci:
%APPDATA%/Adobe/TypeSupport
Se va deschide folderul respectiv, selectează și șterge tot conținutul din el, apoi poți deschide PhotoShop.
Pe windows XP a rezolvat 100% problema asta, legat de Windows 7 nu garantez, depinde mult și de versiune, 32 sau 64 bit. Te-am pupat!

1 răspuns:
| George_Kata_1999 a răspuns:

Am facut exact cum a spus @anonim, si cand merg in run si scriu (%APPDATA%/Adobe/TypeSupport) imi apare o eroare.