| xesusn a întrebat:

Am si eu o nelamurire.Acum cateva saptamani pe facebook-ul meu posta aplicatia conectare sociala.Am dezactivat cateva zile si apoi am activat-o la loc.De ce nu mai posteaza pe perete? cum sa fac sa posteze din nou? si inca ceva cand dau sa deschid aplicatia de cele mai multe ori imi apare s-a produs o eroare sa incerci mai tarziu asa apare de fiecare data de ce?

Răspuns Câştigător
| loveyoumebaby12 a răspuns:

Pentru ca l-ai folosit odata si cred ca de asta, odata tia postat pe perete dar acum ca l-ai inchis nu mai posteaza. sper ca te-am ajutat. funda?