| onnu a întrebat:

am o problema...am activat aplicatia temeline pe facebook de cam 3 saptamani. si nu imi apare chestia aia unde poate sa iti scrie cineva pe perete ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Cauta in "Centrul de ajutor", poate iti gasesti raspunsul.http://www.facebook.com/help/?page=240939812618946
Si sa stii ca tie nu iti apare cum le apare prietenilor, iti apare altfel.Cel mai bine ar fi sa intrebi un prieten daca poate posta pe wall-ul tau(casuta pentru postari e sub poza de profil).

| onnu explică (pentru Eღilia62):

Da pai nici lor nu le apare WALL-UL!