| ioana_9368 a întrebat:

am si eu o problema ...am o imprimanta lexmark x1270. am instalat-o si cand sa printez un doc imi spune sa instalez printer-ul si ca the print spooler is not running.Ma duc sa activez print spooler-ul si imi zice error 1068 the depency service or grup failed to start. va rog spuneti-mi cum pot rezolva problema. multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Phoenix1 a răspuns:

1.Trebuie sa verifici daca instalarea a fost facuta corect.
2.Verifica tusul.
3.Activeaza print spooler-ul.
Iar daca nu merge ar trebui sa te duci de unde ai lu-at imprimanta si sa depui o plangere cum ca nu-ti merge, iar daca te vor refuza va trebuii sa te duci la un sdiu respectiv pentru calculatoare sau poti chiar sa intrebi un informatician.MULT SUCCES.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca inca o data sa instaliez imprimnta