| anonim_4396 a întrebat:

Am şi eu o problemă, am şters câteva poze din greşeală, dar le-am şters şi din recycle bin şi am căutat pe net programe pentru recuperarea fişierelor şterse, am găsit un program Recuva care cică e cel mai bun, în orice caz, am folosit mai multe, dar mereu când îmi caută pozele nu mi le arată pe toate, iar la unele când dau ca să văd care sunt îmi dă "No image preview", cum naiba fac să mi le arate? Sau care program e mai bun ca să arate toate pozele puppy dog eyes? Vă rog, help me big grin!

FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca le mai gasesti nici cu mama programelor de recuperare

2 răspunsuri:
| redlynx90 a răspuns:

Instalezi GetDataBack for NTFS e cel mai bun iti recupereaza ori fel de fisiere audio, imagini si nu iti apare eroarea aceea la fel ca la No image preview happy, daca nu ii bagi serial nu o sa te lase sa recuperezi pozele pe care le-ai gasit dar poti salva cautarea si dupa ce introduci serialul merge sa le recuperezi