| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema am un sistem Logitech z906 si boxele din spate nu imi merg doar cand il pun pe sunet 3d am nevoie de un cablu mai special sau este altceva sistemul este pus la calculator si nu am placa de sunet amdosr cea incorporata in placa de baza

Răspuns Câştigător
| Stefan000000 a răspuns:

Salut!
Trebuie să ai acolo niste butoane cu:
-3D
-4.1
-2.1
Tu trebuie sa dai la 4.1 si îți va merge.
Dacă tot nu merge încearcă să scoți firele si sa le bagi iar. De asemenea poți incerca să le muti locația firelor adică:
Tie nu îți merg boxele din stânga. Muta firele de la stânga la dreapta si pe cele de la dreapta le muti la stânga.
Sper ca ți-am fost de folos.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Cand o sa ai sunet 5.1 nativ o sa-ti mearga, pana atunci folosesti 3d, ca de aia e acolo!
Tu vrei 5.1 din semnal stereo? Mai si ganditi fratilor! Aia iti face 3D-ul!