| Glontx98 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu internetul de la RDS am cel cu 100 mb/s si imi merge foarte greu internetul mai ales downloadul este din cauza internetului care il folosesc adica eu folosesc Opera de aceea merge asa greu si toata lumea stie ca daca ai netul de la RDS nu ai IP stabil si eu as dori si Ip stabil pentru un Server de metin2 cum sa fac sa am si Ip stabil? Vorbesc cu cei de la RDS despre netul care merge prost si despre Ip stabil?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Suna la relatii cu clienti si spui ca vrei ip static si o viteza mai mare platesti cam 2 euro un plus pe luna pentru ip static.