| Loreen2001 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptop-ul...cand deschid anumite poze laptop-ul se blocheaza(pozele sunt descarcate din aparat, primele 5-10 merg iar celelalte cand sunt deschise mi se blocheaza sad ). Precizez ca mi-am instalat de curand windows-ul din nou(windows 7).
Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai instalat driverele? in functie de configuratia pc windows 7 e suportat de calculatorul tau?

| ElCommandante a răspuns:

Laptopul tau nu face fata la atata de multa dragalasenie cuprinsa in acele poze, simplu... :d