| Johny_Oncyoyu_1991 a întrebat:

Buna TPU
Am si eu o problema cu pc.ul meu cand conectez 2 placute de ram nu mi.se mai deschide si se restarteaza mereu dar daca scot placa video imi merge cu amundoua placile, si daca vreau sa conectez placa video trebuie sa scot o placuta de ram ce trebuie sa fac sa ami mearga amundoua placutele de ram cu placa video
Multumesc

1 răspuns:
| Vl4dimir a răspuns:

Se poate sa nu produca sursa suficienta energie pentru sustinerea in functiune a sistemului, sa nu fie compatibili ramii sau placa video cu placa de baza sau sa ai o problema la placa video.