| adee_8962 a întrebat:

Buna TPU :*
Am si eu o problema... :( De craciun am primit o camera digitala Fujifilm (12 mg ), iar bateriile se descrcau destul de repede. asa ca. am cumparat un incarcator pentru baterii de tipul acesta >>> http://www.electrofun.ro/......-2-aa2450/
Prima data a mers bine...adica a incarcat bateriile [full] dar a2a oara nu le-a mai incarcat deloc:| [mentionez ca bateriile erau la prima utilizare ].
Acum am cumparat alte baterii si... nici pe acestea nu le incarca :(. Care ar putea fi problema? :(

Ps: Incarcatoru` are un led rosu care licare:D cand e in priza...

Help :( va rog.

5 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Nu ii trebuie alte baterii ca i se incarca tot alea

happy

| adee_8962 explică:

Nu mai am bateriile de mi le-au dat ei straight face. Am cumparat altele exact la fel[reincarcabile]. dar dupa ce s`au descarcat...am incercat sa le incarc dar nu mai merg... crying sad Si trebuie de fiecare data sa cumpar altele.

| adee_8962 explică:

Pai nu se incarcaaa straight face Si cred ca problema e la incarcator... Ledul ala rosu. trebuie sa stea aprins?!thinking I don't want to see Stiti cumva?

| adee_8962 explică:

Nu se incarca...asta e problemastraight face... Cred ca de vina e incarcatorul.

Ledul ala rosu trebuie sa stea aprins?! straight face Stiti cumva? thinking sad

| Ofiintă a răspuns:

Ce coincidentza
si eu am primit un aparat foto Fujifilm de Craciun
si a trebuit sa-mi iau si incarcator de baterii
Nu ai ce sa mai cumperi alte baterii pentru ca la aparat tziau dat ei bateriile care se incarca de fiecare data
Bine eu le-am incarcat doar odata si a mers dupa ce s-a descarcat bateria de la incarcator