| AAARRR a întrebat:

Am si eu o problema la calculator. La baterie imi apare un x rosu si mi se descarca ff repede laptopul straight face din ce cauza este? inainte nu era asa. cum pot face sa-l repar?

multumesc anticipat, dau funda:*[scuzati categoria ]

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cumperi alta baterie si se repara singur. Alta solutie nu ai.Iti apare X-ul acela pe baterie deoarece bateria care o ai nu mai tine curentul in ea, deci nu mai este buna.
Bafta!

| K0sti a răspuns:

Te cauti de vreo 4 milioane prin buzunare si iti iei baterie noua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria este defectata.Cumpara alta.Numai bine.

| Diiisclosure a răspuns:

Inseamna ca nu mai ai baterie! Trebe sa-ti cumperi alta. Nu poti repara.