| unknown3243 a întrebat:

Am si eu o problema la nfs most wanted la blacklist 7 (Kaze) am totul facut milestone racers si bounty am tot bifat dar nu imi arata chalange rival. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Trebuie sa ai toate cursele completate, bouty si milestone
fara alea toate nu te poti intrece cu lista happy
fiecare cere ceva pe care tu trebuie sa le ai.deci uite-te la bounty caci nu ai mentionat.

| Baton a răspuns:

Ma scuzi.nu am fost atent ca ai mentionat de bounty... oricum verifica-le si vezi... daca nu salveaza si iesi din joc de tot si incearca sa intrii iar poate merge.