| iDroid a întrebat:

Am si eu o problema: Mi-am conectat contul Google la 2 telefoane cu android si nu pot deconecta contul deoarece nu sunt telefoanele mele(de pe un telefon pot sal deconectez dar de pe celalat nu) 1 telefon este telefonul unei rude iar celalalt unui coleg de clasabig grin
AJUTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR!
a da si...

dau

1 răspuns:
| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Salut! Deci te duci la setarile telefonului respectiv si ai privacy sau security si ai acolo sa revii la setarile din fabrica! happy
Sper ca am fost de folos!