| MihaiN1 a întrebat:

Am si eu un LG GT405 si mi-am cumparat astazi un cablu de date.
El este de Nokia, dar mufa se potriveste, am dat pe el 20 de lei.
As vrea sa stiu si eu ce program imi trebuie sa descarc imagini si muzica de pe telefon si invers.

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Daca se potrivea asa de bine nu aveai nevoie sa bagi nici un program deoarece pc-ul il gaseste.
oare cat de nebun trebuie sa fi sa ai telefon LG si sa iei cablu de Nokia?
te-ai gandit mai mult de 2 secunde sa faci asta? eu cred ca nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand ti-ai cumparat cablul de date ar fi trebuit sa-ti dea un cd micut pe care e pc suite

| DanteH2SO4 a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program, trebuie doar telefonul pe mass storage, trebuie sa gasesti asta pe undeva de genu' transfer date/cablu de date etc.