| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon nokia E50.Intrebarea este cu ce program pot sa descarc fisiere de pe el pe pc si invers?(nu am cablu de date)

Răspuns Câştigător
| delete8 a răspuns:

NImeni nu sa gadit la asta iti cumperi bluetooth pentru calculator si iti trimiti in calculator tot ce vrei merge si invers funda te rog

5 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Nokia PC Suite, il gasesti pe nokia.com
Fara cablu de date sau un dispozitiv bluetooth insa nu poti face nimic.

| asdfghjklș a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca nu am nici card de memorie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea sa mearga prin bluetooth, daca ai bluetooth conectat la pc. se gaseste de cumparat bluetooth portabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai cablu de date, nu ai card de memorie, si banuiesc ca nu ai nici bluetooth la PC, atunci cum vrei sa descarci fisiere pe telefon? Alta varianta nu ai din cate stiu eu. Cumparati un cablu de date (nu costa mai mult de 20 lei la un service de telefoane, pe net le gasesti si la 10, 15 lei ) si descarca Nokia PC Suite de pe nokia.com si cumparati si un card de memorie pentru telefon tau ca sa ai pe ce sa descarci fisierele pentru ca sigur ai memoria foarte mica la telefonul tau.

| LonelyGirl01 a răspuns:

Poti cumpara un cititor de card! Nu este scump...cred ca vreo 30 lei.