| viperady a întrebat:

Am si eu un telefon LG Optimus Hub e510 si vreau sa-mi bag jocul Temple Run. L-am tras si cand intru in el imi spune "Aplicatia Temple Run (procesul com.imangi.templerun) s-a oprit in mod neasteptat.Incercati din nou." Ce pot face ca sa-mi mearga?

Răspuns Câştigător
| digitall a răspuns:

Pai incearca sa opresti telefonul si sal opresti sau sa scoti bateria si so bagi iar in cazu in care nu-ti functioneaza niciuna din variantele de mai sus incearca sa reinstalezi apicatia in cazul in care nici asta nu functioneaza incearca sa o iei din alta sursa.In CEL mai RAU caz in cazul in care nu a functionat niciuna din cele trei variante inseamna ca telefonul nu este compatibil cu jocul respectiv mai exact temple run. (Iti recomand daca nu functioneaza sa iti iei Agent Dash e un joc asemanator cu temple run) p.s : sper ca ti-am fost de folos