| DarkCola a întrebat:

Bună TPU, am si eu un telefon Samsung Galaxy J3 2017 si nu mai vrea sa se aprindă. Adică am stat putin pe el si dupa s-a stins si cand sa-l reaprind a rămas blocat în interfața cu logo-ul SAMSUNG si nu se mai întâmplă nimic in afara de asta am si niste poze foarte importante pe telefon si nu vreau sa le pierd va rog ajutati-ma macar pozele sa le salvez.
MS ANTICIPAT!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Ykuzo a răspuns:

În acest caz, telefonul poate fi reparat, însă pozele se vor pierde. Telefonul trebuie resetat sau resoftat.