| ladybugM a întrebat:

am un Samsung galaxy A5 2017 caruia i-am dat un reset din fabrica, in urma resetarii au ramas aprinse doar cele doua butoane, are mai mult de o ora de cand e asa. Mai are vreo sansa sa se aprinda?

Răspuns Câştigător
| TheTom7 a răspuns:

Incearca sa il inchizi, daca nu merge asteapta sa i se termine bateria ca nu ii poti scoate bateria. Procesul trebuia sa dureze maxim 20min. Dupa ce reusesti sa il inchizi incearca sa apesi tasta home, tasta power si volume up, odata ce ai intrat acolo reseteaza-l din nou. Daca nici atunci nu merge faci la fel si ti volume down si reinstalezi softwareul, il gasesti pe sammobile, instalezi ca ajutorul aplicatiei odin. Daca nu il duci la garantie, daca tu doar i-ai dat resetare la setarile din fabrica.

1 răspuns:
| xPanth3r a răspuns:

Nu, incearca sa-l inchizi fortat si sa-l aprinzi din nou. Daca nu un resoft adica reinstalarea Android-ului sigur v-a rezolva problema!