| Marcumarvutty a întrebat:

Am un telefon Samsung j3 2017 cam de 3 ani. N-am avut probleme cu el, doar ca nu ii mai merge microfonul de ceva timp. Azi am probat niste casti, iar după putin timp s-a blocat si s-a stins, nu mai pot nici sa-l incarc. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Ionut659 a răspuns:

Păi un up la telefon, un LG k8 2018, s6, a20 sau a10 ar merge la un preț mic. Nu maai funcționează telefonul așa de bine, el are o perioadă de garanție, ei aia e problema, ăștia fac telefoane pentru 1 an dar dacă tu ai avut grijă de el poate ține și 7 ani. Eu îți recomand un a10 la cel mai bun buget. U LG k8 am avut doar că 2017 și mergea totul, toate jocurile înafară de cele aduse de pe pc, toate aplicațiile etc. Sper că te-am ajutat.