| gertyo a întrebat:

Am si eu un Xbox 360 modat,cum aflu ce modare am,si ce se întâmplă daca iau ban pe Xbox live.
Va rog răspundeți-mi, dau funda!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca te-ai jucat jocuri manuite de pe dvd-uri neoriginale, e modare lt. Daca te-ai jucat astfel de jocuri de pe hdd intern/stick/hdd extern, e modare rgh.
Eu zic sa nu incerci... Nu o sa explodeze nimic. Ideea ca o sa iti blocheze tot accesul legat de interent de pe consola. Si pe ideea ca xbox live se plateste, nu merita sa dai cu banii aiurea...

| Nerd³ a răspuns:

Stiu numai la faza cu xbox live. Daca iei ban, nu iei ban numai pe xBox Live, iti baneaza consola, ceea ce inseamna ca nu o vei mai putea folosi.