| dariusbocos a întrebat:

Am tableta Evolio Evotab Fun si vreau sa iau modem zte mf190 de la evolio de pe shop sau de la altex insa vreau sa stiu cum funcioneaza adica numa introduci modemul in tableta si gata? ai net? si mi-s-a spus ca are loc de cartela sim adica pot si suna de pe tableta cu ajutorul acelui modem? Va rog frumos sa ma ajutati pentru ca nu prea ma pricep si sa nu dau banii degeaba big grin Multumesc!

3 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Desigur cand o sa introduci modemul in tableta o sa se instaleze automat driverul pentru acel modem

| dariusbocos explică (pentru njohn):

Si cu partea cu cartela sim este adevarata? voi putea suna dupa aceea cu ea? big grin

| njohn a răspuns (pentru dariusbocos):

Nu prea sunt sigur la mine nu merge