| Andrusk2 a întrebat:

Am un a5 2017 din iulie si alaltaieri am vazut cand l-am bagat la incarcat ca spune: Pentru o incarcare mai rapida, utilizati incarcatorul impreuna cu dispozitivul si asigurati-va ca este conectat corect.
Mentionez ca incarc cu acelasi incarcator, si la orice priza m-as duce tot asa zice! Sa fie din cauza incarcatorului?

2 răspunsuri:
| JohnMcPraise a răspuns:

Daca ai un incarcator pe USB care se desface de la priza, poti incerca sa il bagi in calculator sa vezi daca se incarca. Poate fi si de la mufa de la telefon si atunci e mai grav.
Incearca cu alte incarcatoare, al prietenilor sau parintilor sa vezi ce se intampla.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai umblat tu in setările telefonului si ai bifat o optiune, cauta in setari si debifeaza daca stii la ce anume ai umblat.