| MihaiIanis34 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, S8.Primele luni cand l am cumparat in maxim o ora se încărca.De câteva luni cand conectez telefonul la priză imi apare,,ÎNCĂRCARE LENTA,pentru o încărcare mai rapidă, utilizați încărcătorul furnizat împreună cu dispozitivul si asigurați va ca este contactat corect.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

In Samsung, de multe ori telefonul o ia razna. Conecteaza incarcatorul ORIGINAL SI CABLUL ORIGINAL. Cu el conectat intra in optiuni de bateria si vezi ce iti afiseaza. Incarcare usb sau incarcare ca?
Posibil sa apara usb desi il ai conectat la priza. Desconecteaza si reconecteaza cablul de la incarcator deai multe ori pana iti apare incarcare CA. Daca in optiuni de baterie iti apare corect, CA, incearca cu un incarcator identic.