| Alynaa97 a întrebat:

Am un aparat foto Nikon L22 si nu pot sa descarc nimic de pe el pe calculator( Windows XP) deoarece nu-mi recunoaste sursa, adica aparatul (am reusit sa-mi descarc fotografiile pe un alt calculator care are Windows 7). Va rog sa-mi spuneti cum sa-mi descarc fotografiile pe calculatorul meu (cel cu XP). Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Trebuie sa umbli la setarile aparatului si sa-l dai pe mass storage.

| pendea a răspuns:

Trebuie sa instalezi un driver daca nu ai cd-u ia-l de pe google a mers pe windows 7 deoarece el isi ia automat driverele de pe internet si le instaleaza automat