| zideiarna a întrebat:

O problema am si eu, iar aceasta tine de domeniul IT, domeniu pe care eu nu il stapanesc atat de bine.Calculatorul meu a necesitat o reinstalare de Windows, iar eu nestiind care sunt pasii ce trebuie urmati i-am inmanat calculatorul unui coleg.Acesta mi-a reinstalat Windows-ul, nicio problema pana in momentul de fata, dar incercand sa bag cablul USB de la aparatul de fotografiat acesta nu mi-l recunostea.Inainte,calculator nu imi recunostea doar cablul de la telefon, care nici acum nu-l il vede.Problema este ca nu-mi recunoaste niciun stick, dar ce zic eu nu-mi recunoaste, pro si simplu nu-l vede.In concluzie, calculatorul nu reactioneaza nici cum cand atasez un cablu USB sau un stick.In legatura cu aceasta problema as dori si eu mai multe lamuriri, daca trebuie sa descarc ceva de pe internet, sa instalez, nu este nicio problema, dar sa-mi spuneti ce trebuie facut pas cu pas.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| äπđÿ a răspuns:

Da reinstal a instalat windows'ul gresit du'te la un service specializat nu mai da la toti " stiutorii "... sfatu meu ...altfel nu vad rezolvarea