| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

am un aparat foto si vreau sa imi pun pozele de pe aparat in calculator ( am bagat USB-ul.) dar cand intru in "my computer" sa pot salva pozele din aparat nu imi arata pozele. nu le citeste...ce pot sa fac?(vi s-a intamplat asa ceva?, camera e Canon A480) Dau

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incearca si scoate cardul din aparat si
conecteaza-l la calculator printr-un card reader. (se intelege ca ai conectat aparatul prin usb).

2 răspunsuri:
| cby a răspuns:

Inteleg ca ai conectat cablul usb la aparatul foto si la PC, dar ai pornit camera foto pe vizualizare? Daca da atunci cel mai sigur e cu un card-reader, cum a spus horia.

| DiannaDia a răspuns:

Incearca cu un card reader. Il scoti si il conectezi la pc.