| AlexClAuDiU a întrebat:

am un iphone 6 care l-am cumparat de curand la mana a 2a si dupa un timp am constatat in timp ce vorbeam la telefon cu oricine ca se aude un mic bazait dar nu tine continuu se aude din cand in cand dar care este enervant ce poate sa fie. funda multumesc.

1 răspuns:
| LarissaLary189 a răspuns:

Buna. si eu am avut un iPhone 6 care mi se tot inchidea mereu dar pana intr-un anumit moment in care nu mi se mai deschisese deloc nici la incarcat, si l-am dus la service, dupa 2 zile se intampla la fel..pana cand l-am dus la aia care fabrica iPhone-ul si au zis ca s-a ars telefonul sau procesorul si ca il duc degeaba la service ca cica mai mult de 2 zile nu tine..la mine a inceput cu acel bazait pe care il ai si tu si s-a terminat cu telefonul ars, si acum nu mai merge facut deloc, oricat as vrea. Du-te cu el la ervice cat mai poti dupa a nu patesti ca mine. P.S si eu il aveam la mana a 2 a.