| katalinu26 a întrebat:

Am un sistem LG 5.1 si cand il pun pe AUX la PC se aude un bazait continuu, daca il trec pe DVD nu se mai aude acest bazait. Este chiar enervant si nu stiu ce sa ii fac. Help!

3 răspunsuri:
| florinSalam a răspuns:

Asa fac boxele cand sunt deschise si PC este inchis.
deschide pc dupa ce bagi jackurile si ai sa vezi ca nu mai face asa..si cand inchizi pc inchide si boxeele sau dai volumul la minim! sper ca ti-am fost de ajutor

| katalinu26 explică (pentru florinSalam):

Cu pc pornit exista acel sunet, cand il inchid inchid si sistemul si am incercat si punant o placa de sunet externa

| florinSalam a răspuns:

Uita-te calumea la jackuri sa nu fie special pentru dvd si sa nu faca legatura exacta in unitatebig grin