| Ioana1985 a întrebat:

Am un Iphone 6s si se mai intampla,cand sunt la scoala si vreau sa pun un snap,chiar daca nu am net,le postez acasa,problema e ca uneori nu ma mai lasa sa intru pe el si trebuie reinstalat, stie careva de ce? si ce pot face sa nu se mai intample asta?

1 răspuns:
| Claude1090 a răspuns:

Da incearca sa-l reinstalezi si dupa sa dai un reboot la telefon si sigur va functiona corect daca nu merge asa verifica softul si conexiunea si cred ca va merge!