| Xenoverse a întrebat:

Am un laptop HP 15-g011sq si vreau sa instalez pe el windows 10, acum am instalat windows 7 ultimate x64 si vreau pareri daca merita sa instalez windows 10 astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Poti sa ramai la 7 x64, daca ai componente bune pe laptop te poti juca orice, windows 7 foloseste mult mai putine resurse decat windows 10, care nu este nici destul de bine optimizat, astfel cu windows 7 poti sa te bucuri de un laptop fara lag happy
Totusi daca vrei o schimbare de interfata si ti se pare vechi 7-le baga 8.1 x64, e bestial. Bafta!

| Aodi a răspuns:

Salut! Daca vrei sa te joci anumite jocuri cum ar fi "GTA 5", CSGO sau alte jocuri noi iti recomand Windows 10. Dar daca vine vorba despre "Minecraft", "SA:MP" "Gta 1 2 3 4" ti-as recomanda un Win7 sau Win8.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca nu iti place win7 pune win8 sau 8.1 stiu ca meniul la win7 nu e asa stralucit dar e mai rapid ca toate nu iti recomand win10