| narcis14 a întrebat:

Am un laptop msi cx623 si de fiecare data cand vreau sa intru intr-un joc cum ar fi fifa 12, scania truck simulator, etc se inchide. Eventual am crezut ca e de la temperaturile prea ridicate asa ca am luat un cooler.La fel apoi am crezut ca am un virus am cautat cu bitdefender am avut 2 virusi pe care unul l-am bagat in carantina si unu l-am sters din carantina, la fel.Ce ar trebui sa fac daca reinstalez windosu tot asa va face? Si inca o intrebare cam cat rezista o placa video ddr 3 1gb nVIDIA geforce 310m ca temperaturi?

2 răspunsuri:
| b0rN2KyLL a răspuns:

laughing. Daca laptopul tau nu rezista la FIFA12 cum vrei sa-ti mearga? laughing Spune-mi te rog ce piese are laptop-ul tau. happy

| narcis14 explică (pentru b0rN2KyLL):

Daca ai fi cautat pe net ai fi vazut ce laptop este dar am asa:cpu Intel core i3 370m, vga nVIDIA 310m 1gb ddr3+ Intel hd ram ddr 3 4gb hdd 500 gb.P.S pentru alti care vor sa raspunda am uitat sa precizez ca rula extrem de bine orice joc pana acum 2-3 luni.