| Cristi2122 a întrebat:

Am un laptop Sony vaio dar de la un timp nu mai da nici un semn.Deci il bag in priza il aprind dar ecranu nu se aprinde deloc nu face nimica. daca bag monitorul la el tot nu se intimpla nimca.Ce pot face sa aprind ecranu? mai de mult daca inchideam si deschideam ecranul la un momendat se aprindea.Multumesc

2 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Am avut si eu o problema asemanatoare dar era de la acel contact care face ecranul sa se stinga cand inchizi laptopul

du-l la un service e vorba de 2 lipituri big grin
Asta daca e aceeasi problema sper sa te ajute

| Ioscaa1 a răspuns:

Nu-ti merge placa video