| twopeist15 a întrebat:

am un laptop thinkpad edge 14 cu 2gb ram, placa video inte(HD)de 747 mb, procesor Intel dual core de 2. 4ghz i3 si placa de baza Lenovo 0301FFG si windows 7 ultimate pe 32 bit...ce credeti mi-ar merge bine gta 4 pe el? ...scuzati categoria dar e cea mai vazuta

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Va merge daca nu ai pretenii la setari.

| Claudiu666 a răspuns:

Va merge dar nu va merge chiar asa bine daca ai avea placa video de 1 gb era ceas, oricum iti va merge, procesor nu e asa special dar e bine