| Puka19 a întrebat:

Bună TPU.^_^.
Am un Nokia Lumia 610, și aș vrea să-mi descarc muzică direct de pe internet. Când arată că s-a "descărcat", îmi apare melodia respectivă, dar nu se salvează în telefon. De ce? Cum pot să salvez melodiile? (Nu pot prin USB, am calculatorul defect). Vă rog, ajutați-mă.puppy dog eyes.
P.Sbig grinAU FUNDOI.laughing

2 răspunsuri:
| Tzunad a răspuns:

Si eu am lumia 610 si nu merge, e din telefon nu de la tine. Daca vrei muzica trebuie sa descarci programul ZUNE, altfel nu ai nici o sanza happy

| Tzunad a răspuns:

Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva. Mi-am descarcat nu MU de pe net si nu pot sa-l deschid. Dau pe el de 2 ori click, se incarca 2 secunde si atat, nu stiu ce sa ii fac.

Ma poate ajuta cineva va rog?