| Daryus_9165 a întrebat:

Buna TPU...Am un Nokia n78 si nu stiu cum sa fac sa mearga si difuzorul din dreapta sus lateral (mai sus de butoanele de volum din lateral)va rog ajutati-ma.Cand ma suna cineva nu se aude asa tare si daca ma joc baschet sau football nu il aud.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| CCarmencita a răspuns:

Mergi la un magazin Vodafone, vorbeste cu un angajat de acolo si roaga-l sa te ajute sa remediezi problema. Nu cred ca este vorba de un defect ca sa il duci in service.

1 răspuns:
| eucumine010 a răspuns:

Am avut si eu problema asta. L-am dus in service Nokia. Era defect.