| SecretName1234 a întrebat:

Am un PSP 3004 versiunea 6.39 si as dori sa il modez.Am fost si la magazine unde decodeza play station dar au spus ca PSP-ul se modeaza doar pe calculator cu ajutorul unor programe de pe net.Am cautat dar nu am gasit mare lucru.Va rog frumoas sa ma ajutati! Fundaaa!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca sa faci downgrade si sa cauti tutoriale

| AndyKyo a răspuns:

Hey,stiu exact ce trebuie sa faci am patit si eu asta si iti spun pe propria experienta.Programele de care ai nevoie sa decodezi PSP-ul tau sunt: Pro Be 10, Rain’s Ultra Lite MMS, firmware oficial 5.00.Eu mi l-am modat singur dar nu iti recomand.Este dificil. Apeleaza un specialist.Si apropo iti zic sa ti-l semi-modezi ca altfel jocurile originale nu o sa-ti ruleze.