| FlacK a întrebat:

Am un psp E1004 CB il am de o saptamana cu veriunea de la soft 6.60 . As vrea sa l modez.Poate cineva sa ma ajute ? happy

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Sukaru_Cipryano_1992 a răspuns:

Salut iti voi spune eu dar trebuie sa ai psp 6.60 versiunea ili conectezi la cablu de date pe urma intri pe google si downloadezi pro update 6.60 apoi iei fisierul pro update si intri in my compiuter intri in cardul de la psp pe urma intri in folderul psp apoi intri in game si copi fisierul acolo pe urma scoti psp de la calblu de date si ili dai acolo unde iti apare jocurile si intri la ultimu folder adica in card instalezi ala si gta dar ai grije decate ori ili inchizi nu ili inchide de tot doar dai o data de butonu ala nu ti intruna ca daca ili stingi de tot se sterge si trebuie sa faci din now