| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2...am abonament cu 300mb(trafic)Vreau sa-mi descarc niste aplicati. Aplicatiile consuma mb? Daca da, atunci cum fac sa nu-mi consume?(daca se poate)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa le mut pe smart? Imi poti da un tutorial sau sa-mi explici.

| razvitzi a răspuns:

Da consuma daca foloseti internetul de pe cartela. intra pe wifi daca vrei sa nu iti mai consume happy

| CiprianFreeLife a răspuns:

Aplicatiile consuma happy o aplicatie de 50 md is scade 80md din abonament, te poti conecta la o retea wi-fi sau iti poti descarca de pe pc aplicatiile si apoi se le muti pe smart happy

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Cand ai intrat pe internet deja iti consuma din trafic, nu ai ce sa faci, doar cu wi-fi, incearc asa