| Lala20 a întrebat:

Daca am un Samsung Galaxy Mini- are Wi-Fi - si in abonament am si 200MB trafic de net inclus, si de exemplu vreau sa intru pe... facebook, de acasa unde am wireless (si introduc parola in tel.), ar trebui sa pot intra gratuit, fara sa mi se consume din cei 200MB, corect? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Bloomi a răspuns:

Si eu am Samsung galaxy mini si asa am facut si eu si nu consumi din cei 200MB.stau in fiecare zi si eu nu platesc nimic! plz Funda!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Daca activezi wi-fi-ul si te conectezi la router iar din browser alegi sa navighezi de pe wi-fi nu o sa iti consume nimic.