| xBiiaM a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5 si de cand l-am luat nu merge sa trimit mesaje pe el, adica merge dar de exemplu eu trimit un mesaj acum si se livreaza abia peste 24 de ore. De ce? Sau cand vreau sa descarc ceva de pe Magazin Play, la fel. Acum descarc ceva si mi se descarca dupa nu stiu cate ore sau nu se descarca deloc. Ce sa fac?

1 răspuns:
| TelefonLg a răspuns:

Dai o resetare din fabrica daca nu mergi pana la un showroom si vezi ce are