| dany7 a întrebat:

Am un samsung s5230 intainte mergea sa ma uit la video pe youtube, acum de catva timp tot cand dau Watch Video se incarca si tot imi scrie Try Again adica sa mai incerc dar tot nu merge stie cineva ce are?

2 răspunsuri:
| BliTTeR a răspuns:

Da am aceeasi problema cu el atunci can intru pe youtbe dau watch si spune try again am inteles ca este o problema si cu telefonul dar si cu compania mobila

| codgaby a răspuns:

Da! singura solutie este sa mi-l dai mie ca eu stie ce are.XD XD